Čo je to japonské ošetrenie nechtov?

Japonské ošetrenie nechtov P-Shine

Ak ste ešte nepočuli o revolučnom japonskom ošetrení nechtov, tak je najvyšší čas ho vyskúšať. Predovšetkým, ak vás trápia lámavé, slabé a ryhované nechty. Práve na tieto časté nechtové problémy je tento japonský zázrak ako stvorený.

Japonské ošetrenie nechtov unikátnou technikou vytvára na vlastných nechtoch akúsi glazúru, ktorá zabraňuje ďalšiemu mechanickému poškodzovaniu nechtov tým, že v nich udržiava dôležité látky – lipidy.

Koreň nechtu dokáže po takomto ošetrení aj sám produkovať kvalitné keratínové bunky, takže efekt nie je len okamžitý po vizuálnej stránke, ale aj dlhodobí čo sa týka vylepšenia kvality nechtu.

Priebeh liečebného ošetrenia nechtov

  1. Na necht sa najprv aplikuje polosuchá pasta, ktorá pôsobí abrazívne, avšak s maximálne šetrným efektom.

    Táto pasta sa skladá z prírodnej horniny zvanej bentonit, ktorá obsahuje látky lipidového typu a zlúčeniny kremíka, ktoré sú dôležité pre metabolizmus koreňa nechtu.

  2. Následne sa po krátkej prestávke na necht aplikuje prášok, ktorý je zlúčeninou látok, ktoré zvyšujú lesk a dodajú elasticitu.

    Prášok obsahuje parafíny a včelí vosk, ktoré nechty chránia. Zároveň sú v ňom aj glycerín, pantheol a lanolín, kremík a zinok a vitamíny, ktoré nechty regenerujú – vitamín A, E, H a provitamín B5.

Japonské ošetrenie nechtov nie je iba vizuálne príťažlivé, ale aj efektívne najmä pri slabých nechtoch. Najlepšie je, že naň nepotrebujete žiaden lak a odlakovač, ktorý by nechty oslabil, ale len výživné pasty, leštičky a trocha času.

Pasta s púdrom sa skladajú z včelieho vosku, minerálov, zinku, vitamínov a práve preto majú taký pozitivny účinok na Vaše nechty. Japonské ošetrenie nechtov môžete využívať preventívne aj pokiaľ nemáte veľmi zničené nechty a to každé 4 týždne. Pre zničené nechty, ktoré potrebujú regeneráciu sa japonské ošetrenie opakuje každé 2-3 týždne prvé 3 mesiace.

Ak chcete teda svoje nechty ozdraviť a dodať im viac lesku, objednajte sa na japonské ošetrenie nechtov P-Shine, Vaše nechty sa vám poďakujú a budú vašou skutočnou ozdobou.